Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 16, 2017 in Motoryzacja |

Pomoc drogowa w Katowicach 24h, naprawa samochodów

Pomoc drogowa w Katowicach 24h, naprawa samochodów

Obecne warunki atmosferyczne powodują bardzo często rozładowanie akumulatora. Nie ma dużego problemu, jeśli wydarzy się to przed domem, gdyż zawsze można rodzinę lub sąsiada poprosić o pomoc. Problem zaczyna się wtedy gdy po całym dniu pracy, kiedy chcesz wrócić do domu okazuje się, że akumulator się rozładował.

 

Twoi współpracownicy poszli już do domu i jedyne co Ci pozostało to wezwać pomoc drogową. Pomoc drogowa zapewnia lawetę, a tym samym twój samochód od razu trafia do warsztatu. Niektóre warsztaty samochodowe zapewniają możliwość zamówienia lawety. Dzięki temu naprawa samochodów może odbywać się nawet na miejscu, a kiedy samochód wymaga poważniejszej naprawy od razu transportowany jest do warsztatu.
Serwis mechaników działa 24 godziny na dobę, nie musisz obawiać się, że zostaniesz bez pomocy. Istnieje też możliwość wynajmu samochodu zastępczego.
Serwis i pomoc drogowa w mieście Katowice to kompleksowe usługi zarówno diagnostyczne jak i naprawcze. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i ogromne umiejętności, przez to żadna praca nie jest dla nich problemem. Zawsze dotrzymują terminów, gdyż szanują czas klientów.