Pages Menu

Categories Menu

Posted by on wrz 16, 2017 in Motoryzacja |

Autoskup w Warszawie – tu uzyskasz najlepszą cenę. Skup aut Warszawa – wycena

Autoskup w Warszawie – tu uzyskasz najlepszą cenę. Skup aut Warszawa – wycena

Masz stary samochód którego chcesz się pozbyć? Kupiłeś nowy i nie masz gdzie garażować poprzedniego, poza tym i tak chciałeś go sprzedać? Nie warto zostawiać samochodu aby niszczał, skoro można zarobić nieco gotówki i podarować mu “drugie życie”. Skup aut w mieście Warszawa proponuje Ci świetne warunki. Umowa zawierana jest na miejscu i gotówkę otrzymujesz od razu po jej sfinalizowaniu.

Sprawdź: skup aut Warszawa

Jeśli nie masz czasu możesz także zadzwonić. Pracownik komisu przyjedzie i wyceni twój samochód. Wycena zależeć będzie od kilku czynników. Przede wszystkim istotna jest marka samochodu. Za diesla marki Audi dostaniemy zdecydowanie więcej niż za Opla Corsę z tego samego rocznika. Ważny jest także stan techniczny pojazdu i to czy ma aktualne ubezpieczenie OC. Skup jest zainteresowany także samochodami bez ubezpieczenia oraz wrakami, jednak za takie samochody uzyskamy znacznie mniejszą kwotę. Wycena zależna jest także od rocznika, z jakiego jest samochód oraz jego przebiegu i przebytych napraw. Cena może być także wyższa jeśli samochód ma dodatkowe wyposażenie, niedostępne w standardzie dla danego modelu.
Autoskup Warszawa – zrealizuj swoje plany dzięki sprzedaży twojego samochodu do komisu

 

Jeśli Twoje auto nie nadaje się już do dalszej odsprzedaży, to warto rozważyć ofertę autokasacji pojazdów. Wtedy pozbędziesz się problemu szybko i legalnie.