Pages Menu

Categories Menu

Posted by on paź 18, 2021 in Motoryzacja |

Najlepsze SUV-y na rynku w 2021 roku

Najlepsze SUV-y na rynku w 2021 roku

Sport Utility Vehicle, czyli SUV to obecnie jeden z najpopularniejszych segmentów na rynku motoryzacyjnym. Nic dziwnego, wszak model ten łączy w sobie zalety samochodu osobowego i terenowego. Dlatego też wciąż zyskuje na popularności. W tym artykule przedstawiamy Wam listę najlepszych SUV-ów na rynku w 2021 roku.

 1. Audi Q5 – luksusowy SUV z topowymi osiągami
  Model Audi Q5 to idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Samochód ten zadebiutował w 2008 roku i na przestrzeni lat nieprzerwanie cieszy się uznaniem na całym świecie. Już na pierwszy rzut oka widać, że Q5 to luksusowy samochód z wyjątkowymi parametrami. Do jego zalet zaliczyć możemy przede wszystkim fantastyczną dynamikę, a także obszerne, komfortowe wnętrze. Auto znajdziemy w gamie wersji Diesla oraz Benzynowej. Nie zabrakło również wersji hybrydowej.

 2. Mazda CX-5 – najładniejszy SUV na rynku
  Mazda CX-5 to dla wielu osób najładniejszy SUV dostępny na rynku. Ten przestronny i elegancki model z powodzeniem łączy w sobie sportową stylistykę z wygodą podróżowania. W ramach niedawnej modernizacji model ten otrzymał dwie nowe jednostki napędowe – Diesla o pojemności 2.2 i mocy 184 KM, oraz 2.5-litrowego benzyniaka o mocy 194 KM.

 3. Volvo XC60 – bezpieczna pearla rynk
  Volvo XC60 to SUV, który w naszej liście zasługuje na swoje miejsce nie tylko za swój wygląd, ale przede wszystkim dla znakomitej technologii bezpieczeństwa. Szwedzki producent już od wielu lat reprezentuje najwyższe standardy w przypadku bezpieczeństwa prowadzenia. W przypadku modelu XC60 nie jest inaczej. Samochód ten to połączenie sportowej stylistyki, wygodnego wnętrza oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.

 4. Toyota C-HR – hybryda z najlepszym zasięgiem
  Toyota C-HR reprezentuje zupełnie inny segment niż wcześniej wymienione modele, jednak wyróżnia się na rynku SUV-ów za sprawą swojego oryginalnego wyglądu i zupełnie nowoczesnego napędu hybrydowego. Dzięki trzem trybom jazdy (Eco, Normal oraz Sport) i dużym, ponadprzeciętnym osiągom Toyota C-HR to bardzo praktyczny i wygodny samochód. Modne SUV-y nie są zbyt oszczędne, ale sama konstrukcja hybrydowa ma do zaoferowania spore oszczędności w eksploatacji.

 5. Hyundai Tucson – niedoceniany SUV na rynku
  Hyundai Tucson to jedno z tych aut, które zapewne najsłabiej widzi się wśród najnowszych modeli SUV-ów. Jest to jednak błąd, bowiem Tucson to zaawansowane technologicznie, komfortowe i wygodne auto, które swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim rozsądnym cenom. W Tucsonie warto zwrócić szczególną uwagę na naprawdę bogate wyposażenie standardowe.

Podsumowując, wybór odpowiedniego SUV-a jest dla wielu z nas sporym wyzwaniem. Każdy model ma swoje niezaprzeczalne zalety, ale każdy także posiada swoje wady. Warto jednak zwrócić uwagę na powyższe modele, które z powodzeniem wyróżniają się na tle innych SUV-ów na rynku w 2021 roku.